OBIEKTY MIESZKANIOWE


CYNAMONOWA VITA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Cynamonowa Vita to nowe osiedle zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej, na przedmieściach Wrocławia. W ramach inwestycji powstanie 114 lokali, w tym także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami.


OSIEDLE ZIELNA ETAP 1 – Usługi doradczo-konsultingowe

Inwestor: DOM DEVELOPMENT WROCŁAW Sp. z o.o.

Przeprowadzenie kontroli jakości zrealizowanych robót budowlanych w zakresie lokali mieszkalnych oraz części wspólnych.


BALTEA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: LC CORP INVEST VII Sp. z o.o.

Inwestycja Baltea Apartments w Gdańsku to nowoczesny jedenastokondygnacyjny, sześcioklatkowy budynek mieszkalno-usługowy, z dwupoziomowym parkingiem podziemnym oraz indywidualnymi garażami. W budynku powstanie 238 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 110 m2 oraz powierzchnie usługowe.


MARINUS – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Osiedle Marinus jest zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Osiedle będą tworzyć 3- i 4-kondygnacyjne budynki, w których łącznie zaplanowano 81 mieszkań oraz 2 lokale usługowe zlokalizowane od strony ul. Gdańskiej.


PRZY ALEJACH III – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Osiedle Przy Alejach zlokalizowane jest na gdańskiej Zaspie zaledwie 1,5 km od plaży i w sąsiedztwie parków: Millenium Gdańska, im. Jana Pawła II  i Parku Reagana. III etap inwestycji zakłada budowę kameralnego budynku z 48 lokalami.


VIA FLORA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Via Flora to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Ptasiej w Gdańsku, w obrębie dzielnicy Chełm. Osiedle składać się będzie z czterech budynków, w których powstanie łącznie 156 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 32 mkw. do 89 mkw.


OSIEDLE SZMARAGDOWE – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: LC CORP INVEST XV Sp. z o.o

Szmaragdowy Park to kameralne osiedle, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – w Oruni Górnej, bezpośrednio przy zbiorniku wodnym „Kolorowy”. W I etapie inwestycji, w niskich, 3-piętrowych budynkach powstanie 175 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.


BRANIBORSKA 58-68 – Kierownik Projektu i wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEKPOL INWESTYCJE Sp. z o.o

Inwestycja powstaje przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. W ramach projektu zostanie wybudowany wielokondygnacyjny budynek mieszkalny z usługami wraz z infrastrukturą o powierzchni użytkowej ok. 18 tys. m2 obejmujący ok. 390 lokali.


SOL MARINA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEKPOL INWESTYCJE Sp. z o.o

Inwestycja zlokalizowana blisko nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, w pobliżu Wyspy Sobieszewskiej i stanowi kompleks luksusowych budynków apartamentowych z miejscami do cumowania jachtów oraz ekskluzywny 11-kondygnacyjny condohotel.


ORAWSKA VITA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Orawska Vita to inwestycja mieszkaniowa, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Osiedle powstaje przy ul. Orawskiej na wrocławskim Ołtaszynie, w otoczeniu zieleni z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. W I etapie inwestycji zaplanowano dwa niskie dwupiętrowe budynki, w których powstanie 205 mieszkań.


ŚLĘŻNA VITA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Ślężna Vita to nowy projekt mieszkaniowy powstający w odległości zaledwie 4 km od wrocławskiego Rynku. W budynku zaplanowano 199 mieszkań o zróżnicowanych i funkcjonalnych układach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.


OSIEDLE TILIA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: ARKOP Sp. z o.o. PROJEKT 7 Sp.k.

Osiedle Tilia zostanie wybudowane przy ul. Lawendowej w dzielnicy Lipa Piotrowska, zlokalizowaną w północnej części Wrocławia. Bliskość terenów zielonych, min. Parku Widawskiego oraz pobliskiej rzeki Widawy z licznymi ścieżkami spacerowo-rowerowymi, a także stadion osiedlowy oraz liczne place zabaw, sprzyjają rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi.Osiedle będzie się składać z 13-stu budynków, w których powstanie 150 mieszkań o powierzchniach od 25,90 do 69,90 m2.


PINO RESORT – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEKPOL INWESTYCJE Sp. z o.o.

Na Wyspie Sobieszewskiej, powstaje kameralna inwestycja – Pino Resort. Kompleks znajduje się w sąsiedztwie nadmorskiego lasu, zaledwie 1 km od wyjątkowej nadbałtyckiej plaży. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 61 luksusowych apartamentów, ulokowanych w niskich, kameralnych budynkach. Jedno i dwupokojowe lokale liczyć będą od 35 m2 – 69 m2.


PRZEMYSKA VITA – Wielobranżowy Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEVELIA S.A.

Przemyska Vita to inwestycja położona w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, przy ul. Przemyskiej, oferującej doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Osiedle będzie się składać z dwóch czteropiętrowych budynków oraz ośmiu willi w zabudowie bliźniaczej.


NEO JASIEŃ 2 – Nadzór Inwestorski

Inwestor: DEKPOL INWESTYCJE Sp. z o.o.

Osiedle Neo Jasień usytuowane malowniczym otoczeniu przyrody, wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne. 104 mieszkania o optymalnych metrażach od 34 do 71 mkw. – oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak i rodziny.